У Києві презентували «маршрутку по-київськи»: кондиціонер та без шансону

У київський міськадміністрації нагадали умови, за якими їздитимуть автобуси від переможців конкурсу: чемний водій в уніформі, який говорить українською мовою, не вмикає в салоні шансон і не хамить пасажирам.

У Києві презентували маршрутні автобуси нового зразка від перевізників, які перемогли у конкурсі на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Зі слів представників міської адміністрації, за підсумками конкурсу, на маршрут №150, який сполучає Троєщину, Севастопольську площу та Індустріальний міст, виїхали 13 повнорозмірних автобусів Volvo Hybrid.

«Саме так має виглядати зручна й екологічна «маршрутка по-київськи», і це вартувало того, щоб відстоювати прозорість і неупередженість конкурсу, у тому числі й фізично, коли його намагалися зірвати», – наголосив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Крім того, 39 нових транспортних засобів меншого класу, але 2021 року випуску, виїжджають на маршрути №529 і №485, ще 43 автобуси 2018-2020 рр. випуску замінюють «старий флот», який працював на міських маршрутах №476, №405 та №192. 18 транспортних засобів працюватимуть на маршрутах №464 та №512, і 15 автобусів для перевезень пасажирів на маршрутах №54, №59, №61 та №103 використовуватиме КП «Київпастранс».

У київський міськадміністрації нагадали умови, за якими їздитимуть автобуси від переможців конкурсу: чемний водій в уніформі, який говорить українською мовою, не вмикає в салоні шансон і не хамить пасажирам. Температура в салоні влітку не більше +22 градусів, а взимку не менше +15-ти.

У салоні не висять плакати Саманти Фокс або Шварценеггера і взагалі немає нічого зайвого. Натомість є візуальні та аудіальні сповіщення зупинок українською й англійською мовами. Обов’язково забезпечується інклюзивність, щоб людям, які потребують особливої уваги, не доводилося за цим окремо звертатися.

Нагадаємо, раніше агресивні молодики не завадили провести конкурс перевізників на міських автобусних маршрутах, також стало відомо, що Київ закупить сучасні електробуси в рамках Кіотського протоколу.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform