У Києві почали контролювати якість пасажирських перевезень

Для фіксації порушень інспектори будуть «озброєні» постійно включеними боді-камерами.

Сьогодні, 17 вересня, у Києві почали працювати інспектори Комунальної служби перевезень, які контролюватимуть дотримання нових стандартів пасажирських перевезень на маршрутах міста. Про це повідомляє заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі.

«Очима цих інспекторів місто фіксуватиме дотримання на маршрутах цілком конкретних речей: температурний режим в салонах, наявність усіх необхідних документів у водіїв, відсутність шумового й візуального забруднення всередині автобусу, наявність уніфікованого інформаційного плакату із портретом і даними водія, технічний стан транспорту, чистоту, наявність форменного одягу у водіїв, пристосованість автобусу до перевезення осіб з інвалідністю та багато іншого», – зазначає Костянтин Усов.

Заступник голови розповів, що особисто поспілкувався з інспекторами перед виходом на рейди і закликав їх не боятися нічого, крім неефективності та зв’язків із маршрутною мафією.

«Один склад Комунальної служби перевезень ми вже в повному складі звільнили. Якщо треба буде – звільнимо й наступний», – підкреслив Костянтин Усов.

Підписуйтесь на наш канал telegram