У Києві під апеляційним судом проходить мітинг щодо скандальної забудови в Пущі-Водиці

Забудовник у квітні цьогоріч почав вирубувати дерева, а в червні встановив паркан на ділянці в лісі та почав заводити важку будівельну техніку.

У Києві під Шостим апеляційним адміністративним судом проходить мітинг щодо незаконної забудови 21 гектари лісу в Пущі-Водиці. Про це повідомляє kyiinfo.

У Київраді зареєстрували проєкт рішення, яким пропонують скандальному забудовнику продовжити договір оренди ділянки в київському лісі до 2027 року. Забудовник – сумнозвісний ПП “Продмарт”. “Наші гроші” пов’язують його з екснардепом БПП Андрієвським.

Місцеві жителі боролися тут за свій ліс і голова КМДА Віталій Кличко влітку цього року давав вказівку комунальним службам знести самовільно збудований паркан у лісі.

Наразі питання продовження договору оренди із забудовником перебуває на розгляді земельної комісії Київради з 5 листопада. Комісію очолює депутат Михайло Терентьєв.

“Продмарт” звернувся до КМДА 21 жовтня з цим питанням.

Як відомо, ділянку віддали в оренду ще у 2007 році терміном на 15 років. А у 2015 міська влада ухвалила рішення розірвати договір достроково. Однак, землекористувач оскаржив це рішення та скасував його через суди, змусивши міську владу видати містобудівні умови та обмеження.

За даними системи YouControl, кінцевими бенефіціарами компанії є Вадим П’ятецький та Наталія Бєлік, але в переліку засновників 17%-ву частку має ТОВ “Інтеко ВК”, яке належать до компаній INTECO братів Вадима та Дмитра Андрієвського. Останній – колишній депутат Верховної Ради від “Блоку Петра Порошенка”

Станом на сьогодні бачимо нову спробу забудовника втриматися на ділянці до 2027 року, щоб отримати змогу її забудувати.

У порядку денному засідання земельної комісії Київради, яке мало відбутися 10 листопада, є проєкт згаданого рішення продовження оренди “Продмарту”.

Проте 10 листопада земельна комісія не змогла зібрати кворум із 13 депутатів – у залі засідань були присутні лише 6 депутатів, а зареєстровані 10. Наступне засідання заплановане на 17 листопада.

Підписуйтесь на наш канал telegram