У Києві мітингують ФОПівці

Через масові акції центр Києва перекрито.

Сьогодні, 1 грудня, під стінами Верховної Ради зібралися учасники акції Save ФОП. Про це повідомляє kyiinfo.

Протестувальники вимагають від влади відстрочити впровадження касових апаратів для другої та третьої форм фінансової звітності та ухвалити законопроєкт №5866-1, спрямований на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Підприємці вийшли на площу Конституції з плакатами та прапорами, на яких демонструють свої вимоги. Загалом зібралося кілька сотень людей.

“1 січня 2022 року ми маємо вже працювати з реєстратором розрахункових операцій (РРО), тому ми тут. Щоб із ним працювати треба мати гарну бухгалтерську та фінансову освіту, а в нас такого немає. Ми люди, які працюємо на спрощеній системі оподаткування і ми її захищаємо”, – говорить підприємиця з Черкащини Валентина.

Територія перебуває під підсиленою охороною правоохоронців. При спробі пройти на вул. Садову з боку вул. Інститутської громадян просять пред’явити посвідчення чи перепустку.

Наразі ситуація залишається спокійною.

Нагадаємо, що боротьба руху Save ФОП почалася з 2019 року. 10 вересня в Києві під Верховною Радою України відбувся пікет підприємців проти законопроєктів №1053, 1073, якими пропонували фіскалізувати фізичних осіб-підприємців і запровадити “КЕШБЕК”(винагороду за поінформування ДПС щодо порушень підприємців під час розрахункових операцій).

Читайте нас у telegram