У Києві через погром закладу влаштовують протест під МВС

Акцію протесту вирішили організувати після нападу на бар "Хвильовий" 26 листопада. Тоді невідомі побили охоронців бару, зламали меблі та вибили вікна, кинули в приміщення балони зі сльозогінним газом.

Сьогодні, 29 листопада, відбудеться акція під будівлею МВС через розгром “Хвильового” в Києві. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на сторінку заходу.

Організатори назвали акцію “Ми звинувачуємо поліцію!”. Протестуючі вимагатимуть у міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та голови поліції Києва Івана Вигівського:

  • Звільнити та притягнути до відповідальності голову Подільського управління поліції Павла Василенка “за бездіяльність та покривання злочинності”;
  • публічно звітувати за справами щодо нападу на бар “Хвильовий” 26 листопада та попередніми нападами на заклади Подолу;
  • презентувати план відновлення безпеки у Києві й на Подолі зокрема.

26 листопада був уже не перший напад на заклад. Попередній стався 6 листопада, коли близько 150 невідомих заблокували роботу бару. Протягом листопада також блокували роботу клубів на Кирилівській та Closer.

Організатори протесту під МВС звинувачують у бездіяльності поліцейських Подільського відділку через те, що вони не встановлюють осіб нападників та не притягують їх до відповідальності.

Фото: Андрій Баштовий

Читайте нас у telegram