У курортних районах Херсонщини запрацювали чотири поліцейські станції

На Херсонщині стартував курортний сезон, який другий рік поспіль діятиме з певними карантинними обмеженнями. Для безпеки відпочивальників, підтримання публічного порядку та запобігання правопорушенням у курортних районах області розпочали свою роботу чотири поліцейські станції.

За попередніми даними, оздоровитися на узбережжі Чорного та Азовського морів приїдуть понад 4 мільйони відпочивальників. Тому у курортних районах поліція працюватиме у посиленому режимі. Там розташують 4 поліцейські станції: Залізний Порт, Лазурне, Хорли та Арабатська стрілка діятимуть упродовж всього курортного сезону.

Чотири поліцейські станції уже працюють в цілодобовому режимі, щодня на службу заступають близько 400 правоохоронців. На чергування – працівники чергової частини, слідчо-оперативна група, група реагування патрульної поліції та дільничні офіцери, які здійснюють прийом громадян.

На охорону публічного порядку заступають піші, авто та велопатрулі. Посилену увагу правоохоронці приділяють контролю за дотриманням карантинних вимог. Будуть діяти спільні СОVID-патрулі поліцейських та працівників інших служб. Вони вестимуть боротьбу зі стихійною торгівлею, перевірятимуть дотримання карантинних вимог власниками пансіонатів та готелів.

За безпекою на воді стежать працівники сектору поліцейської діяльності на воді, які патрулюють акваторії курортних районів на службових катерах, інформує відділ комунікації поліції Херсонської області.