У Хмельницькому патрульні їздять на виклики з іграшками

Практику виїздів на виклики з подарунками продовжать, якщо вона виявиться дієвою.

З подарунками відтепер їздитимуть на виклики патрульні поліцейські у Хмельницькому. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на Суспільне.

У кожній патрульній машині лежать ведмедики й зайчики для дітей. За словами пресофіцерки управління Анни Стрембіцької, з іграшками поліцейським легше знайти контакт із дітлахами, які потрапили в стресову ситуацію.

Як розповів старший лейтенант поліції Максим Рижий, за зміну він із напарником виїжджають на 10-15 викликів, у третині з яких зустрічають переляканих дітей. Невелика м’яка іграшка може заспокоїти дитину.

“Є випадки домашнього насильства. Майже в кожній сім’ї є діти, які стають жертвами цього насильства. Також, коли дитина загубилася, вона перебуває в стресовому стані, не знає, що робити. А така невеличка іграшка може її заспокоїти”, – додає лейтент.

П’ятирічна Аріна згадує, як тиждень тому загралася з подружкою в парку і не могла знайти свою маму:

“Я була в парку, з мамою гуляла, побігла гратися і загубилася”.

Мама Аріни каже: за дитиною доглядає добре, а того вечора заговорилася з подругою по телефону, доки дівчинка бавилася на дитячому майданчику. Додає: коли доньку знайшли, та плакала, а вона сама перелякалася, що дитину вкрав колишній чоловік.

Начальниця відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Анна Стрембіцька каже, що наляканих дітей часто доводиться заспокоювати.

“В парку каталася дитина, загубилася. Ми її знайшли, вона перелякана, не може сказати, як її звати, чия вона. Або в тому ж торговому центрі. Тому, звичайно, потрібно дитині допомогти, трішечки її заспокоїти, тому що в дитини істерика, вона налякана, не знає, що робити. Я думаю, що з іграшкою буде кращий контакт”.

За словами пресофіцера управління Патрульної поліції у Хмельницькій області Анни Стрембіцької, про збір іграшок для патрульних оголосили разом із культурно-спортивним центром «Плоскирів». До ініціативи долучилося все місто і самі поліцейські. Три хімчистки погодилися безкоштовно продезінфікувати та почистити м’які іграшки.

Організаторка дозвілля центру “Плоскирів” Ольга Шевцова каже, що іграшок зібрали 5 великих мішків:

“Ми були приємно вражені, тому що досить багато було людей, які відгукнулись. Також долучилася і школа, і дитячий садок, який поблизу розташовується”.

Читайте нас у telegram