У Хмельницькому напали на журналістку-розслідувачку Інституту масової інформації

Після нападу журналістка викликала поліцію. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

У середу, 3 листопада, у Хмельницькому на журналістку Інституту масової інформації Альону Березу напав чоловік та облив невідомою речовиною. Про це повідомляє ІМІ.

Напад стався, коли дівчина виходила зі спортивного клубу. На виході на неї чекав невідомий, який тримав у руках чорний пакет. Чоловік наздогнав журналістку і вилив рідину ззаду на неї. Рідина потрапила на одяг та на волосся Альони.

За словами Берези, вона вже бачила нападника раніше – він був одним із двох чоловіків, які напередодні приходили до будинку, де вона мешкає.

“Вчора о пів на п’яту до мене додому приходили двоє чоловіків. Один із них дзвонив у дзвінки всіх квартир на поверсі. Я якраз в цей час виходила з квартири, і стояв високий хлопець з папірцем у руках та шукав якогось чоловіка. Але він чітко назвав мій номер квартири. Але далі, коли він залишився під дверима квартири, а я спускалася сходами, я зустріла другого чоловіка, який і здійснив сьогодні на мене напад”, – написала вона.

Журналістка повідомила, що незадовго до інциденту опублікувала розслідування про майно та статки чотирьох депутатів Хмельницької міськради. Тому пов’язує напад виключно з професійною журналістською діяльністю та не виключає, що замовником може бути хтось із фігурантів розслідування.

Як повідомив департамент захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України (ДЗІСД), нападник – невисокого зросту, з бородою, був одягнений у спортивний одяг сірого кольору, темну жилетку. Поліція вирішує питання щодо внесення відомостей про напад до ЄРДР.

За 10 місяців поточного року на підконтрольній українському урядові території відбулося 59 інцидентів із застосуванням сили до представників ЗМІ під час виконання ними професійної діяльності.

Такі дані демонструє моніторинг Національної спілки журналістів. Тобто у середньому в Україні щоп’ять днів нападають на журналістів або пошкоджують їхнє майно.

Підписуйтесь на наш канал telegram