У Херсоні викрито групу в’язнів, які організували в СІЗО шахрайський call-центр

За цією шахрайською схемою фігурантам вдалося заволодіти коштами громадян на суму понад 86 тисяч гривень.

У Херсоні поліцейські викрили трьох в’язнів, які організували шахрайський call-центр банку. Про це інформує Національна поліція.

Під час розслідування заяв про шахрайство було з’ясовано, що до серії скоєних злочинів причетна одна група осіб. Зловмисники телефонували громадянам та представлялись працівниками служби безпеки найбільших банків України. Правоохоронці з’ясували, що в одних випадках псевдопрацівники повідомляли клієнтам, що наразі з їх рахунків намагаються зняти кошти і банк був вимушений заблокувати картку, в інших – що вони отримали заявку на оформлення кредиту і «клієнтам» терміново необхідно назвати свої особисті данні, номер картки та PIN-код. Далі вони заходили в онлайн банкінг та знімали всі гроші з рахунків потерпілих.

У результаті проведення комплексних оперативних заходів поліцейські встановили, що до злочинної схеми причетні троє громадян віком від 36 до 41 років, які наразі перебувають у херсонському слідчому ізоляторі.

Сьогодні, за сприяння керівництва виправної установи, правоохоронці провели санкціоновані обшуки у камерах фігурантів. У зловмисників вилучили мобільний телефон, сім-картки, «чорнові» записи та банківські картки.

Зараз вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Підписуйтесь на наш канал telegram