У Харкові відновили пам’ятний знак воїнам УПА

З 1992 року над пам’яткою було вчинено понад сто актів вандалізму

Представники “Правого сектора” та духовенство Української Греко-Католицької Церкви, урочисто відкрили відновлений Пам’ятний знак воїнам УПА у “Молодіжному парку” Харкова, повідомляє Кий-інфо з посиланням на Фейсбук “Правий сектор Слобожанщина”.

Як зазначається у дописі, пам’ятник УПА у “Молодіжному парку” міста Харкова залишається єдиним на Сході України місцем консолідації патріотів для вшанування полеглих, проведення урочистих заходів та спільних молебнів.

” Але з часу його відкриття у жовтні 1992 року над пам’яткою було вчинено понад сто актів вандалізму: обливали фарбою, били кувалдами, обстрілювали з вогнепальної зброї, підривали вибухівкою. Патріоти кожного разу відновлювали пам’ятник і знову приходили сюди, приносили квіти, читали молитви, чим зберегли статус пам’ятки, чим зберегли це місце від знищення антиукраїнськими силами” – говориться у повідомлені.

Зазначається, що відновлення памятника стало можливе завдяки завдяки спільним зусиллям української громади міста, патріотичних організацій “навколо спільної української справи”.

Читайте нас у telegram