У Харківській області медики вимагають повернути їм гроші 

На дорозі під час мітингу стояли жінки з плакатами: "Зарплата без затримки", "Не грайте з нами у футбол", натякаючи на фінансування спорту у регіоні та "Скороченню медиків - ні".

В районному центрі міста Валки у Харківській області незадоволені медпрацівники вчора перекрили трасу Харків-Полтава через невиплату заробітної плати у повному обсязі.

Працівників медзакладів підтримав і місцевий депутат Валківської міської ради Юрій Аксьонов, повідомляє kyiinfo.

Я приєднаюся до колони медиків, з вимогою до місцевої влади провести позачергову сесію і виплатити з місцевого бюджету підтримку медиків на цей час, поки НСЗУ (Національна служба здоров’я України) не виплачує кошти в повному обсязі“, – зазначив депутат. 

На думку чиновника, місцева влада може це дозволити, якщо гроші на підтримку футболу та спорту є й для медпрацівників можна фінанси відшукати. 

На дорозі під час мітингу стояли жінки з плакатами: “Зарплата без затримки”; “Не грайте з нами у футбол”, натякаючи на фінансування спорту у регіоні; “Скороченню медиків – ні” та інші.

Працівники медичних установ розповіли місцевому депутату, що вже три місяці їм не виплачується зарплата й лише перерахували за цей період 2000 та 1000 гривень

Місцева влада повинна підтримати лікарів та медперсонал, які зараз залишилися без грошей“, – додав Юрій Аксьонов. 

Нагадаємо, що раніше медики отримали безкоштовний доступ до мережі інтернет, а Україна відкрила останній — 5-й етап вакцинації населення.