[:ru]В декабре можно будет увидеть самый яркий звездопад в этом году[:ua]У грудні можна буде побачити найяскравіший зорепад цього року[:]

Пік метеорного потоку Гемініди припадає на 13-14 грудня. Цієї ночі метеори падатимуть щохвилини.

[:ru]

Звездопад Геминиды можно наблюдать до и после пика метеорного потока. Но самым ярким и самым частым он будет в ночь на 14 декабря, до четырех утра. Больше всего метеоритов увидят жители Северного полушария, – утверждают в NASA.

Чтобы наблюдать за звездопадом, не нужны дополнительные приспособления. Если небо будет ясным, метеоры сможет увидеть любой. Нужно только отойти подальше от ярких городских  огней и смотреть в небо, в любом направлении.

«Дайте вашим глазам время, чтобы приспособиться к темноте. Метеоры будут видны по всему небу», – обещают в NASA.

[:ua]

Зорепад Гемініди можна поспостерігати до і після піку метеорного потоку. Але найяскравішим та найчастішим він буде в ніч на 14 грудня, до четвертої ранку. Найбільше метеоритів побачать мешканці Північної півкулі, – стверджують у NASA.

Аби спостерігати за зорепадом, не потрібні додаткові пристосування. Якщо небо буде ясним, метеори зможе побачити будь-хто. Потрібно буде лише відійти подалі від яскравих вогнів міста та дивитися в небо, у будь-якому напрямку.

«Дайте вашим очам час, щоб пристосуватися до темряви. Метеори з’являтимуться по всьому небі», – обіцяють у NASA.

[:]