У двох містах на Черкащині не хочуть перейменовувати вулиці Терешкової

Терешкова є депутаткою "Единой России".

У двох містах Черкаської області – Смілі та Чигирині – місцева влада відмовляється перейменовувати вулиці, які названі на честь російської пропагандистки Валентини Терешкової, яка брала участь у анексії Криму. Про це інформує LB.ua.

Повідомляється, що про це свідчить відповідь із Чигиринської РДА на запит. Влада мотивує своє рішення відсутністю звернень місцевих жителів.

У відповіді Смілянської міської ради від 16.09.2021 року на звернення голови руху “Декомунізація. Україна” Вадиму Познякову вказано, що його звернення не буде взято до уваги, оскільки він не є жителем Сміли.

“Це звісно дивно, що Черкащина так захищає депутатку РФ, що брала участь в анексії Криму. Але думаю, дожмем”, сказав Вадим.

Читайте також: У Херсонській області перейменували вулицю, яка була названа на честь російської пропагандистки

Відомо, що Терешкова голосувала 1 березня 2014 року за окупацію Криму, а також саме вона стала ініціаторкою обнулення термінів президентства Володимира Путіна у 2020 році.

Раніше в Жашкові, що на Черкащині, у зв’язку з відсутністю звернень громадян міська рада відмовилась перейменувати вулицю, названу на честь космонавтки Терешкової.

Підписуйтесь на наш канал telegram