У Дніпрі розпочались масштабні змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро-2021» (прямий ефір)

Від ранку в Дніпрі триває відкритий чемпіонат області "Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро -2021" за міжнародним форматом Firefighter_Combat_Challenge

З самого ранку 31-го липня, на території 3-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, розпочався відкритий чемпіонат області «Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро-2021», за міжнародним форматом «FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE». Загалом, участь у змаганнях будуть приймати представники 16-ти команд з різних областей України, серед яких і збірна команда Дніпра, – повідомляє ДСНС м.Дніпро.

Програма змагань буде складатися з індивідуальних забігів серед чоловіків та жінок, тандемних та командних забігів, а також командного заліку.

Уся дистанція складається з 5-ти етапів, а саме підйом рукавної лінії по сходах на 4-ий поверх навчальної вежі, підйом рукавних скаток на висоту 4-го поверху, силовий тренажер, прокладання рукавної лінії та подання води у мішень, а також евакуація умовного постраждалого.

Усі етапи проходяться на швидкість та вимагають від вогнеборців гарної фізичної та моральної підготовки.