У Чернігові колишній міліціонер організував групу наркодилерів

На території Київської та Чернігівської областей колишній співробітник міліції збував амфетамін, який сам і виготовляв.

Колишній співробітник чернігівської міліції зайнявся виробництвом та збутом амфетаміну. Про це повідомляє Національна поліція України.

Оперативники Чернігівського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ встановили дані про збут наркотиків групою осіб, організатором якої є колишній правоохоронець. Співробітник міліції був звільнений зі служби в органах внутрішніх справ наприкінці 2015 року.

Читайте також : В Одеській області поліцейська крала наркотики із речових доказів та потім продавала їх

Для отримання коштів зловмисник зібрав спільників та налагодив виготовлення і подальшу реалізацію амфетаміну на території Чернігівщини та Київщини. 28-річний лідер групи особисто готував психотропну речовину у приватному будинку, розподіляв її між своїми збувачами, ще частину – продавав клієнтам сам.

Крім того встановлено, що учасники злочинної групи збиралися у гаражному приміщенні та у ювелірній майстерні, які належать родині одного з фігурантів. У зазначених приміщеннях зловмисники фасували наркотики, збували наркозалежним та самі вживали.

На санкціонованих обшуках за місцем мешкання дилерів, адресами  розташування нарколабораторій та місць збуту правоохоронці вилучили значну кількість прекурсорів, щойно виготовлену партію амфетаміну – 200 грамів, марихуану, пігулки та капсули, обладнання та інвентар, ваги та пакувальні пакетики, а також оргтехніку, мобільні телефони, “чорнові” записи, 58 000 гривень, 2 000 доларів США та майже 1 000 євро.

Читайте також: Правоохоронці вилучили наркотики на суму 11 мільйонів гривень

Підписуйтесь на наш канал telegram