У Черкасах вимагали справедливого розслідування смерті 7-річного хлопчика

Небайдужі містяни зібралися для того, щоб справедливо розглянули справу смерті 7-річного хлопчика, який помер так і не вийшовши з коми.

Мітинг щодо справедливого розслідування справи травмування та смерті 7-річного Андрія Лясова відбувся сьогодні в Черкасах. Біля обласної прокуратури міста зібралися небайдужі, які вважають, що не всіх винних у цій справі затримано. Про це інформує “18000”.

Учасники акції прийшли з плакатами та вимагали чесного та прозорого розслідування, а також перевірки соціальними службами. Мітингарі принесли дитячі іграшки та запалили лампадки.

“Повинна бути перевірка всіх закладів, де навчалась дитина. Знаємо, що писали заяву про те, що дитину били ще рік тому. На мою думку, батьки теж винуваті. У справі є багато свідків, але вони бояться говорити. Чому? Повинна розбиратися поліція”, – говорить організаторка акції Тетяна Кобець.

“Судом прийняте рішення, що засідання будуть закритими. Це питання не до прокуратури. У разі першої можливості оголосити ті, чи ті відомості ми одразу повідомимо суспільство. Говорити про результати досудового розслідування будемо після конкретних слідчих дій. Може, слідством будуть встановлені інші обставини й тоді кваліфікація може бути змінена”, – сказав прокурор Дмитро Чустрак.

Нагадаємо, що 24 серпня до реанімаційного відділення Черкаської обласної лікарні був доправлений 7-річний Андрій Лясов. За словами медичного директора лікарні Наталії Волчкової, він мав численні садини на тілі різного ступеня заживлення, гематому лобної частини голови, рвану рану нижньої губи та вуха, дефекти тканин на лівому стегні. Лікарі виявили пролежні на тілі дитини.

Бабуся стверджувала, що він упав із купи цегли й травмувався. Батьки дитини, за їх словами, під час трагедії перебували в Києві.

5 вересня хлопчик помер, не приходячи до тями.

Поліція відкрила два кримінальні провадження.

31 серпня Соснівський суд Черкас ухвалив узяти під варту на 60 діб нерідну бабусю хлопчика, котра тимчасово доглядала за ним. Вікторії Лясовій повідомили про підозру за фактом залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу). 4 вересня аналогічний запобіжний захід обрали і її чоловіку – нерідному діду померлого хлопчика.

Підписуйтесь на наш канал telegram