У білоруське місто Брест прибув перший ешелон з військовослужбовцями та технікою РФ

Місто Брест стало одним із центрів протестів у Білорусі в 2020–2021 роках.

Росія вже почала перекидати сили, які будуть брати участь в маневрах Республіки Білорусь та Російської Федерації «Захід-2021», які офіційно мають розпочатися тільки у вересні, повідомляє InformNapalm Україна.

Нагадаємо, що наприкінці червня волонтери білоруської редакції міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm (головний редактор якої, журналіст Денис Івашин, 12 березня 2021 був заарештований КДБ Білорусі та досі перебуває за ґратами як політичний в’язень системи Лукашенка) опублікували нове OSINT-дослідження на тему запланованих біля кордонів України й НАТО російських навчань «Захід-2021».

У дослідженні розкривалися дані про вузлові станції та залізничні ешелони, якими планується масштабне перекидання техніки РФ у Білорусь. Інформація вийшла білоруською мовою та була перекладена ще 11 мовами сайту міжнародної спільноти InformNapalm [посилання у коментарях].

У міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm пояснили, що продовжують слідкувати за діями російських агресорів на всіх напрямках та нагадали, що місто Брест стало одним із центрів протестів у Білорусі в 2020–2021 роках.

Прибуття російських військових може нести певну додаткову загрозу для цивільного населення, бо режим Лукашенка може додатково посилити репресії, щоб придушити будь-які невдоволення та продемонструвати своїм російським партнерам, що він повністю контролює ситуацію.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що раніше білоруси напали на литовських прикордонників, а біля посольства Білорусі у Києві влаштували провокацію.