У Білорусі росіянці Сапезі продовжили арешт до 25 грудня

Росіянку Софію Сапегу та колишнього редактора опозиційного телеграм-каналу Nexta Романа Протасевича

Затриманій у Мінську росіянці Софії Сапезі продовжили домашній арешт до 25 грудня. Про це повідомляє DW Беларусь.

На питання чи готова Софія просити помилування, якщо вирок буде в Білорусі, її мама відповіла:

“Вона обговорювала це питання з її адвокатом, Філанович. Поки не знаю, до чого вони прийшли. Я вважаю, що цією можливістю треба користуватися, якщо це дасть якийсь результат. Інформація про те, що МЗС Росії сподівається на звільнення нас дуже надихнула. Але ось знову продовжили утримання під арештом – не знаємо, що й думати”.

Як відомо, в кінці червня Софію Сапегу разом із білоруським опозиціонером Романом Протасевичем перевели під домашній арешт у Мінську. Мати Протасевича повідомляла, що вони живуть разом.

23 травня літак ірландської авіакомпанії Ryanair, який летів із Афін до Вільнюса через повітряний простір Білорусі, здійснив вимушену посадку в Мінську.

Після приземлення були затримані двоє пасажирів – колишній редактор опозиційного Телеграм-каналу Nexta Роман Протасевич і його подруга, громадянка РФ Софія Сапега.

Після інциденту з літаком Європейська Рада вирішила застосувати додаткові індивідуальні санкції проти посадових осіб і державних установ Білорусі, а також обмежувальні заходи проти економіки країни.

Загалом ЄС увів 3 пакети санкцій проти режиму Лукашенка.

Підписуйтесь на наш канал telegram