У Білорусі оголосили про загальнонаціональний страйк

За його словами, на сьогодні жодної з десяти вимог так званою владою не було виконано.

Лідер Білоруського об’єднання робітників Сергій Дилевський закликав білорусів залишатися вдома з 1 листопада. Про це повідомляє Хартия97.

“Ми, Білоруське об’єднання робітників, оголошуємо про початок загальнонаціонального страйку з 1 листопада 2021 року. Ми зупинимо виробництва у всій країні, допоки кожну з десяти вимог не буде виконано”, – заявив Дилевський у своєму відеозверненні.

Зазначається, що 31 серпня Білоруське об’єднання робітників, працівники білоруських підприємств оголосили про початок передстрайкового стану на території Республіки Білорусь і висунули свої вимоги до “влади”.

Серед цих вимог були: припинення репресій, звільнення всіх політичних в’язнів і незаконно заарештованих, а також початок прямих переговорів між владою і демократичними силами з обов’язковою участю робітничих лідерів про проведення нових президентських і парламентських виборів для розв’язання політичної та економічної кризи.

Як відомо, у Білорусі з серпня 2020 року тривають масові протести проти фальсифікації результатів президентських виборів, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко. Влада жорстко придушує виступи, проти опозиції застосовуються репресії.

Більшість демократичних країн світу, в тому числі й Україна, не визнають легітимність режиму Лукашенка.

Підписуйтесь на наш канал telegram