У АВАКОВА ПРОПОНУЮТЬ ВИНЕСТИ ПИТАННЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ КОРОТКОСТВОЛЬНОЇ ЗБРОЇ НА НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕФЕРЕНДУМ

Заступник міністра МВС непокоїть, що легалізація зброї може спричинити зростання випадкових смертей

Заступник міністра МВС Антон Геращенко запропонував винести на національний референдум питання легалізації короткоствольної зброї в Україні.

Він зазначив, що виступає проти законного володіння коротко ствольною вогнепальною зброєю, але пропонує альтернативний варіант  – ухвалити закон про референдум , де буде зазначене питання  про необхідність узаконення короткоствольної зброї.

«Це настільки серйозне питання, що я б запропонував би: давайте ухвалимо закон про референдум, проведемо справжній, юридично значущий референдум, де поставимо питання – вирішувати носіння короткоствольної зброї або не дозволяти. Якщо народ проголосує, що треба, тоді цей закон буде прийматися “, – зазначив він. 

Антон Геращенко пояснив, що виступає проти носіння короткоствольної зброї, оскільки це може спричинити зростання випадкових смертей.

«Я виступаю проти легалізації короткоствольної, підкреслюю, зброї, прихованого носіння, тому що я боюся, що будуть гинути невинні люди “, – зазначив він.

Нагадаємо, що 6 листопада 2020 у ВР було зареєстровано законопроєкт під номером 4335 про обіг цивільної вогнепальної зброї. Відповідний документ  підтримало  більш ніж 40 народних депутатів.