У 2022 році в Україні можуть зрости тарифи на інтернет

На підвищення вартості послуги впливає зростання мінімальної зарплати, високі ціни на електроенергію і підвищення вартості матеріалів для модернізації мереж

Планується, що ціни на тарифи в 100 Мбіт/с будуть на рівні до 300 грн на місяць. Для великих міст, в яких багато провайдерів і велика конкуренція, зростання може бути незначним, повідомляє Кий-інфо з посиланням на ресурс finance.ua.

Як пояснюють аналітики Інтернет Асоціації України (ІнАУ), на подорожчання інтернету вплинули інфляція, підвищення цін на кабель, доступ до будинкової інфраструктури і зростання мінімальної зарплати.

В Асоціації також відмічають, що на вартість інтернету також вплине ціна доступу до кабельної каналізації «Укртелекому». Втім, останнє підвищення тарифу “Укртелекому” в ІнАУ назвали економічно необґрунтованим і направили лист президенту і міністру цифрової трансформації.

З урахуванням того, що провайдери довго не підвищували свої тарифи і регулярно влаштовували акції з пільговими умовами для нових клієнтів, надавати послугу за нинішніми тарифами стає дедалі невигідно.

Читайте нас у telegram