У 1935 авіакомпанія провела конкурс малюнків. Через 83 роки приз знайшов переможця

83 роки тому семирічний Арнольд виграв політ над Амстердамом, але не використав його вчасно через сімейний карантин. Авіакомпанія дізналася про цю історію лише у 2018 – та вирішила допомогти втілити подорож у життя.

У 1935 році нідерландська авіакомпанія KLM запросила молодь взяти участь в конкурсі вітрин для своїх офісів у Гаазі та Амстердамі. Одним із призів був оглядовий політ над Амстердамом, що в ті часи вважалося неймовірною розкішшю.

Таку можливість виграв семирічний Арнольд Нойхаус – хлопчикові прийшов лист від авіакомпанії, в якому його запрошували на повітряну екскурсію. Однак у сестри Арнольда в той же час виявили скарлатину, а це означало, що всій родині Нойхаус не дозволяли контактувати з іншими людьми. Виграшем Арнольд тоді так і не скористався.

Йшли роки, а лист тільки збирав пил. Арнольд завжди ретельно зберігав офіційні документи та любив розповідати про свою перемогу дітям, онукам і правнукам.

У 1935 авіакомпанія провела конкурс дитячих малюнків. Через 83 роки приз знайшов переможця

Врешті онука Арнольда вирішила поділитися цією унікальною історією, власне, з авіакомпанією KLM, закінчивши свій лист словами про те, що її 90-річний дідусь все ще в змозі отримати приз, який він виграв багато років назад.

KLM відгукнулася на лист і вирішила, що це повинен бути дійсно незабутній день. Коли до будинку Арнольда раптово під’їхав вінтажний Ford 30-го року, чоловік був приголомшений і ледь не втратив дар мови, коли йому показали копію того самого листа, який він отримав в дитинстві.

Далі чоловіка разом з семирічним онуком відвезли в аеропорт Схіпхол, щоб посадити в раритетний літак Dakota DC-3 1944 року випуску і втілити в життя приз, якого Арнольд чекав 83 роки.