[:ua]У 1935 авіакомпанія провела конкурс малюнків. Через 83 роки приз знайшов переможця[:]

83 роки тому семирічний Арнольд виграв політ над Амстердамом, але не використав його вчасно через сімейний карантин. Авіакомпанія дізналася про цю історію лише у 2018 – та вирішила допомогти втілити подорож у життя.

[:ua]

У 1935 році нідерландська авіакомпанія KLM запросила молодь взяти участь в конкурсі вітрин для своїх офісів у Гаазі та Амстердамі. Одним із призів був оглядовий політ над Амстердамом, що в ті часи вважалося неймовірною розкішшю.

Таку можливість виграв семирічний Арнольд Нойхаус – хлопчикові прийшов лист від авіакомпанії, в якому його запрошували на повітряну екскурсію. Однак у сестри Арнольда в той же час виявили скарлатину, а це означало, що всій родині Нойхаус не дозволяли контактувати з іншими людьми. Виграшем Арнольд тоді так і не скористався.

Йшли роки, а лист тільки збирав пил. Арнольд завжди ретельно зберігав офіційні документи та любив розповідати про свою перемогу дітям, онукам і правнукам.

У 1935 авіакомпанія провела конкурс дитячих малюнків. Через 83 роки приз знайшов переможця

Врешті онука Арнольда вирішила поділитися цією унікальною історією, власне, з авіакомпанією KLM, закінчивши свій лист словами про те, що її 90-річний дідусь все ще в змозі отримати приз, який він виграв багато років назад.

KLM відгукнулася на лист і вирішила, що це повинен бути дійсно незабутній день. Коли до будинку Арнольда раптово під’їхав вінтажний Ford 30-го року, чоловік був приголомшений і ледь не втратив дар мови, коли йому показали копію того самого листа, який він отримав в дитинстві.

Далі чоловіка разом з семирічним онуком відвезли в аеропорт Схіпхол, щоб посадити в раритетний літак Dakota DC-3 1944 року випуску і втілити в життя приз, якого Арнольд чекав 83 роки.

[:]