ТИСЯЧІ БІЛОРУСІВ ПРИЙШЛИ ПОПРОЩАТИСЬ З РОМАНОМ БОНДАРЕНКОМ

У Мінську тисячі людей прийшли до церкви попрощатися з загиблим 31-річним Романом Бондаренком, якого 11 листопада побили невідомі під час суперечки щодо червоно-білого прапора, який використовує опозиція.

Про це повідомляє Euroradio, «Радыё Свабода», Tut.by.

Люди приходили з біло-червоно-білими прапорами, квітами та вінками з написами «Герою Білорусі». Автомобілі сигналили на честь пам’яті, а люди плескали у долоні.

Люди утворили коридор, через який пронесли труну до катафалка. Вони також викрикували «Живе Білорусь», «Рома, ти герой», «Не забудемо, не пробачимо».

Нагадаємо, ввечері 11 листопада у дворі багатоповерхівки, де жив Роман. Невідомі в цивільному одязі й балаклавах приїхали туди, аби знімати червоно-білі стрічки та прапори.

Спочатку з цими людьми конфлікт виник в іншого хлопця, але коли втрутився Бондаренко, один із силовиків (або ж хтось іще на службі влади) накинувся на нього. Хлопця сильно штовхнули, внаслідок чого він ударився головою об гірку. Потім його посадили в мікроавтобус і відвезли до відділку міліції.

Звідти Бондаренка вже доправили в лікарню в надважкому стані. Згодом хлопець помер, а поліція звинуватила учасників бійки серед яких не було поліції.

Учасники прощання сфотографували дивне явища під час того, як виносили з храму труну Романа.