ЦРУ опублікувало документи з комп’ютера бен Ладена

Переховуючись, терорист №1 дивився мультфільми, смішні відео з YouTube та фільм про те, що теракт 11 вересня 2001 року організувала влада США.

На короткий період ЦРУ виклало у мережу Інтернет архів з 470 документами, які знайшли на комп’ютері у резиденції Усами бен Ладена, голови терористичної організації Аль Каіда. Через декілька годин архів заблокували, проте ті, хто встиг його скачати, знайшли там неочікувані речі.

На комп’ютері терориста №1 знаходилося близько 174 Гбайт відео. Схоже бен Ладен дуже полюбляв мультфільми. Він скачав собі «Том і Джері», «Тачки», «Курча Ципа», «Льодовиковий період 3».

Також, переховуючись у своїй таємній резиденції, голова Аль Каіди дивився документальні фільми National Geograghic та BBC про себе. Зокрема «Loose Change» – фільм про те, що теракт 11 вересня 2001 року організувала влада США.

В його архіві знайшли декілька відео про смішних котів, серіал про містера Біна, відеоурок з в’язання крючком та відомий відеоролик про те, як маленький хлопчик кусає старшого брата за палець «Charlie bit my finger again».

Усама бен Ладен був вбитий американським спецназом у 2011 році в Пакистані, де переховувався разом з сім’єю та охороною. Саме він взяв на себе відповідальність за теракт 11 вересня 2001 року у США, через що його неодноразово називали терористом №1.