ЦІЄЇ НОЧІ СПАЛИЛИ АВТО АКТИВІСТЦІ, ЯКА ЗАХИЩАЄ ЛІС ВІД ЗАБУДОВНИКІВ

"Нормальним людям машини не палять", - поліція зловтішалась з того, що догорала автівка активістки, яка захищає від забудови ліс під Києвом.

Сьогодні вночі підпалили авто Ользі Матюшиній – активістці з Коцюбинського, яка виступає за збереження Біличанського лісу і приєднання Коцюбинського до Києва.

Ольга Матюшина відома по проєкту “Нові лідери” на ICTV два роки тому – вона увійшла у трійку фіналістів, борючись за збереження лісу від вирубки і забудови.

Ольга Матюшина

Позиція поліції – нормальним людям машини не палять:) Ганебно зловтішаються від підпалу, бо кажуть хороша машина була:) Кажуть, що розслідувати нічого не будуть, бо коли Матюшина була мером квартир їм не давала:)) Одна ремарка – у Матюшиної машина з’явилась до мерства і квартири за час мерства також не з’явилось. Батько вийшов, рукой махнув і сказав, ну 5 років роботи і пішов спати, бо зранку на роботу, а працює він важко і мені соромно перед ним.Нєбітов, Ви ж мене забанили, я Вам все одно пишу, пресслужба передасть:) Євтушенко,начальник Ірпінський відділ поліції ГУНП в Київській області обіцяв, посилаючись на Вас,що за 2 тиждні я побачу справжні результати по Коцюбинському, але рядові сміються, що Євтушенка хитрий Нєбітов зняти встиг за ці 2 тиждні, а Матюшиній прямо показали ЦІНУ відвертості, бо іншим в Коцюбинському вже рот закрили.“, – написала Ольга.

За словами голови правління Центру прав людини Тетяни Печончук за минулий рік спалили 6 авто активістів, жоден із підпалів не розслідуваний поліцією до логічного завершення:

  • У ніч на 30 січня 2020 року в Запоріжжі невідомі спалили машину блогера та громадського активіста Андрія Лукіна.
  • У ніч на 3 квітня 2020 року в Кам’янському Дніпропетровської області невідомі спалили авто блогеру та громадському активістові Олегу Єфімову.
  • В цю ж ніч в Одесі спалили авто, яким користувався громадський активіст Дем’ян Ганул.
  • 11 травня 2020 року близько пів на четверту ранку невідомий підпалив авто блогера і громадського активіста Олександра Степаненка в Ізмаїлі Одеської області.
  • 2 червня 2020 року вдень у центрі міста Бахмут на Донеччині невідомі підпалили машину представника руху «Майбутнє Бахмутської громади» Сергія Фісуна.
  • 17 червня 2020 року близько другої години ночі в Києві невідомі підпалили машину жителя будинку на вул. Бульварно-Кудрявській Бориса Пробка