ЦІНА ЗОЛОТА ПОБИЛА РЕКОРД 2011 РОКУ

Вартість золота обновила історичний максимум — ф’ючерси з поставкою в серпні подорожчали більше ніж на 2% і на піку коштували дорожче $1944 за тройську унцію.

Вранці у вівторок ціни на золото підскочили до $1974,7 за унцію, після чого повернулися до рівня закриття торгів у понеділок ($1931).

Wall Street Journal відзначає, що ціни на золото виросли на тлі побоювань щодо перспектив світової економіки, падіння процентних ставок, зростання напруженості між США і Китаєм, а також ослаблення долара.

Френсіс Тан, інвестиційний стратег в UOB Private Bank, зазначив, що невизначеність призводить до зростання цін на традиційні «захисні» активи, такі як золото, а також до зростання вартості акцій компаній так званої «нової економіки», які вважаються стійкими під час рецесії, викликаної пандемією. Йдеться про акції технологічних компаній. На думку Тана, зростання цін на золото може почати знижуватися, якщо долар почне відновлювати свої позиції. «Ймовірно, золото зростає, тому що долар США знижується», — зазначив він.