Троє грузинів намагалися відлетіти до Лондона через “автомобільний” пункт пропуску у Києві

Троє винахідливих громадян Грузії вчора намагалися відлетіти з України рейсом "Київ – Лондон".

Про кмітливих грузинів повідомила пресслужба українських прикордонників. Зокрема, під час проходження процедури паспортного контролю іноземці надали паспорти громадян Латвії. Прикордонники одразу ж виявили підробку цих документів, у яких було замінено сторінки із установчими даними.

Більше того – на сторінках із відмітками про в’їзд на територію України всі три документи мали відмітку неіснуючого “Автомобільного пункту пропуску “Бориспіль”.

У ході подальшої співбесіди прикордонники встановили, що особи є громадянами Грузії, які декілька днів тому прибули в Україну авіарейсом з Тбілісі за своїми дійсним закордонними паспортами. Підроблені документи, зі слів громадян Грузії, вони придбали у невідомих осіб в Україні виклавши по 500 євро за кожен.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

З метою встановлення осіб та з’ясування всіх обставин правопорушення, “мандрівників” затримали. Їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.204 КУпАП, а також прикордонники надіслали повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак правопорушення за ст.358 ККУ “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів”.

Раніше “Киф-Інфо” повідомляло, що українські прикордонники перехопили партію ліків із Білорусі та РФ.