Тренувальна база ЗСУ за 5,5 мільйонів гривень непридатна до експлуатації

Через недотримання підприємством-підрядником вимог та неналежну перевірку, спецоб’єкт було затоплено.

Спецпризначенці викрили «схему» із державними коштами під час будівництва тренувальної бази для військовослужбовців Сил спеціальних операцій (ССО). Через дії підрядників, споруду неможливо використовувати за призначенням. При чому на її спорудження пішло 5,5 млн грн

За попередніми даними досудового розслідування, наприкінці 2018 року військова частина уклала договір із житомирським будівельним підприємством. Об’єкт мав бути зведений для відпрацювання тактичної, стрілецької та спеціальної підготовки військовослужбовців ССО.

Задокументовано, що під час будівництва спецоб’єкту підрядник не дотримувався встановлених законодавством та проєктом будівельних і технічних стандартів, норм і правил, йдеться у повідомлені пресслужби СБУ.  

Оперативники спецслужби встановили, що комерсант діяв у змові з приватним інженером з технічного нагляду за будівництвом. Він без перевірок та звірок фактично виконаних будівельних і гідроізоляційних робіт підписував відповідні акти.

Через недотримання підприємством-підрядником вимог та неналежну перевірку, спецоб’єкт було затоплено. Експертний огляд засвідчив, що військову споруду фактично втрачено.

За матеріалами СБУ інженеру з технічного нагляду за будівництвом повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, тобто за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform