ТОП чиновника Чернігівської ОДА затримано за шахрайство

За даними слідства, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, залучивши посередника, намагався отримати 160 тис. доларів США від громадянина, який виявив бажання приватизувати готельний комплекс на території Чернігівської області.

Працівники столичної прокуратури викрили двох осіб, які шахрайським шляхом намагалися заволодіти грошовими коштами громадянина. За даними слідства, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, залучивши посередника, намагався отримати 160 тис доларів США від громадянина, який виявив бажання приватизувати готельний комплекс на території Чернігівської області.

За цю суму посадовець обіцяв громадянину забезпечити безперешкодне визначення його переможцем торгів з придбання комплексу та подальше підписання відповідних документів для оформлення права власності на об’єкт нерухомого майна.

Правоохоронці затримали посадовця і посередника під час отримання всієї суми грошових коштів. Наразі слідчі дії тривають. Затриманим особам повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжних заходів, інформує пресслужба Київської міської прокуратури .

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform