Токсична атмосфера та приниження в редакції: команда “Букв” йде з проєкту

26 липня 2021 року головний редактор "Букв" Данило Романчук повідомив, що звільнився з видання. Він пояснив, що з власниками видання по-різному бачить розвиток "Букв". З серпня Романчук став шеф-редактором сайту "Факти ICTV".

У фейсбуці “Букв” з’явилось повідомлення про звільнення редакції через “токсичну атмосферу та публічні приниження” з боку керівництва видання. Наразі цей допис заблоковано. Про це повідомляє Детектор Медіа.

“Команда #Букв сьогодні йде з проєкту. Причиною стала токсична атмосфера в редакції — системний булінг, постійні образи, необґрунтовані звинувачення і не тільки. Впродовж останніх тижнів більшість співробітників редакції чули від керівництва докори про те, що через них падає “капіталізація бренда” (що б це не було). У декого навіть вимагали за це компенсацію… Тож #Букви — це люди. Люди, які витратили десятки годин на понаднормову неоплачувану роботу, зокрема, не пов’язану з проєктом (за нашими скромними підрахунками — СММники працювали по 360 годин на місяць)”, – говориться на сторінці “Букв” у фейсбуці.

“Ймовірно, як не всі, то більшість з вас були свідками агресивної поведінки нібито СММника нашого видання впродовж останніх днів. Він ще розповідав про “мамкіни гроші” та те, кого з вас”не хотів батько” в коментарях під нашими дописами. Хтось ще не зрозумів, що цією загадковою рішучою персоною був Петро Терентьєв? Видані нам “редакційні завдання” з форсування світлин Юлії Мендель та інші непристойності, які ви могли тут бачити, теж не додають нам наснаги, якщо чесно”, – говориться в повідомленні.

Автори допису заявили, що “не згодні ані з такою поведінкою співвласників видання щодо них, ані з тим, яке ставлення вони продемонстрували до читачів видання”.

“Багато цікавих, але бридких деталей нашої роботи та наказів “босів” (можливо навіть протиправних), ми поки залишимо при собі. А сьогодні ми йдемо і обіцяємо не повернутись. Ми дякуємо кожному з вас за кожен лайк і дизлайк, підписку і відписку. Ми цінуємо те, що ви були з нами. Побажайте нам сил, наснаги і удачі”, – говориться в повідомленні.

Підписуйтесь на наш канал telegram