Тітушки у столиці демонтували чуже майно і зазіхають на будинок ветеранів (відео)

У центрі Києва тітушки самовільно, без дозволів знищували та вивозили приватну власність.

Про неправомірне захоплення та демонтаж приватної власності невідомими людьми повідомляє Кий-інфо з посиланням на користувача соціальної мережі Facebook Олександр Підгорний.

У своєму пості, Олександр пояснив, що 25 березня 2021 на підставі фейкового рішення суду, що є предметом кримінального провадження за статтею шахрайство, із залученням двох десятків тітушок у центрі міста Києва невідомі особи приїжджають і починають демонтаж чужого майна, захоплюючи територію, що колись була комунальною власністю.

Це шматок землі, де стоять тимчасові гаражі з невеликим двором між ними, які стоять там уже десятки років ще з часів кооперативних гаражів. І от у якийсь момент у листопаді 2020 року спливає приватний виконавець, такий собі Артемчук Тарас Володимирович, який каже, що ця будівля і вся прилегла територія разом з територією двору, охоронними зонами електро та інших комунікацій – приватна власність і він, виконуючи рішення суду, прийде зносити ці тимчасові споруди“, – написав у своєму Facebook Олександр.

Виявилося, що шляхом приватизації, комунальна власність м. Києва пішла у приватну, а потім через ланцюг перепродажів та штучних банкрутств через позики-невиконання група дніпропетровських лавок прибрала до рук цей “Міський будинок ветеранів” ще й розширивши ділянку до розмірів майже 12-ти соток, яких у якості прибудинкової території мало який будинок такого розміру має, прихопивши всі ці тимчасові споруди.

У 2017 році Індустріальний районний суд Дніпра видав рішення, згідно з яким одна особа знесла цей будинок, побудувала його за свої кошти заново і на цій підставі за нею визнається право власності й цим же рішенням суд вимагає усунути перешкоди щодо користування.

Також повідомляється, що існує кримінальне провадження №12017100100000662 від 20.01.2017 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК – шахрайство.

З відомостей про це провадження стає відомо, що це “додаткове рішення” суду має ознаки підробки, тобто “нові власники” на черговому раунді приватизації вдалися до зовсім простих методів: рішення суду на підставі фейкового акту інженера БТІ про повне перебудування права власності, – говорить Олександр.

Тобто виявляється, що будинок, який ще у 2019 році мав вигляд такий, як й 10 років до того, був, наче б то повністю знесений у 2016-му. І все це без дозвільної, проєктної та іншої документації. Просто актом зафіксували, що будинок старий зник, а новий виник. І далі вони з допомогою оцього приватного виконавця ідуть виконувати лист на підставі рішення суду, що саме є предметом кримінального провадження. Прокуратура періодично накладає арешт на цю ділянку і будівлю, бо це речовий доказ, а ці приватизатори періодично “збивають” через суди цей арешт. А 15 грудня 2020 вони один раз уже приходили з метою знести тимчасові споруди на виконання цього фейкового рішення суду, але вчасний виклик слідчо-оперативної групи НП і представників прокуратури остудив їх напір. До демонтажу вони приступити не змогли. Але це було зондування чи буде спротив“, – продовжує автор посту.

Вчора, 25 березня 2021 без попередження з’явилося десь 20 тітушок – невідомих молодих осіб, привезли спецтехніку і почали демонтаж.

Тітушки зі слів місцевої громади, силовим методом відганяли мешканців від території та не давали навіть пройти по двору. Виклик правоохоронців нічого не дав, патрульні лише спостерігала за тим, що відбувалося.

Вже після виклику слідчо-оперативної групи всі тітушки зникли, але на той час було демонтовано 5 гаражів з 11 й вивезено у невідомому напрямку.