ТІЛО ДИТИНИ ВІДДАЛИ В СМІТТЄВОМУ ПАКЕТІ РАЗОМ ІЗ ВИКОРИСТАНИМИ РУКАВИЧКАМИ: ПОДРОБИЦІ ТРАГЕДІЇ

Страшна історія трапилася на Дніпропетровщині. Молоду маму з Кам'янського екстрено привезли до Дніпра, у неї трапилися передчасні пологи на шостому місяці вагітності. На жаль, дівчинку врятувати не вдалося. У лікарняному морзі провели розтин, а мати оформила всі документи, щоб забрати й поховати дочку.

Молодій жінці віддали тіло померлого немовляти в сміттєвому пакеті. Коли породілля розгорнула його, то побачила всередині переламане тільце й гумові рукавички, в яких, ймовірно, і робили розтин дитини.

Дівчинка обмоталася пуповиною.

Про те, що її довгоочікувана донька завмерла на шостому місяці вагітності, Ангеліна з міста Кам’янське дізналася на початку червня на Трійцю. Спочатку лікарка в консультації сказала, що сердечко б’ється і все добре. Але через кілька днів дитина перестала ворушитися, тому жінка вирушила на УЗД. Там їй повідомили, що дівчинка померла, обмотавшись пуповиною.

“Мене на швидкій привезли до Дніпра, в пологовий будинок ім. Руднєва. Там мені довелося народжувати вже мертву дитину. Лікарі та медсестри були привітними, і в мене немає до них жодних претензій”, – говорить Ангеліна.

Прізвище мами ми не вказуємо. Оскільки вона побоюється, що наступного разу, коли збереться народжувати, у неї можуть бути проблеми.

Заплати 3-4 тисячі, і ми самі поховаємо
Несподівано після пологів у палату в пологовому будинку початку навідуватися жінка, Ірина К. Назвала себе співробітницею РАГСу, саме вона оформлювала свідоцтва про народження або смерті в цьому пологовому будинку. Сказала, що є можливість поховати дитину, тільки не самостійно, за неї все зроблять.

“Ну навіщо вам новий стрес! Заплатіть 3-4 тисячі гривень, і ми все зробимо самостійно”, – згадує Ангеліна, як її вмовляла жінка.

“Але поховати так вони можуть тільки в Дніпрі, а я з Кам’янського. Я в Дніпро не їжджу, навіщо мені там могила дочки”, – зазначає мати.

Джерело: Обозреватель