The Kyiv Independent: команда колишнього Kyiv Post запустила нове видання

Поки що The Kyiv Independent не запустило власний сайт.

Після призупинення роботи Kyiv Post 8 листопада 2021 року, звільнені журналісти вирішили заснувати подібне видання. Про це засновники написали на сторінці новоствореного медіа у Facebook.

“The Kyiv Post, голос України у світі, замовк два тижні тому. Але ми, колишня редакція видання, відмовляємося мовчати. Україні потрібна англомовна журналістика найвищої якості, а нашій спільноті – джерело новин, якому можна довіряти. Саме тому ми запускаємо нове медіа, The Kyiv Independent. У цей новий проект ми беремо з собою найкраще зі спадщини Kyiv Post”. – йдеться на фейсбук-сторінці.

Редакція пообіцяла працювати чесно. У виданні зазначили, що розраховувати вони будуть лише на читачів, оскільки не належать впливовим олігархам. У The Kyiv Independent також висловили бажання бути ближчими до своєї авдиторії:

“Найважливіше, ми хочемо бути ближчими до наших читачів та прихильників, ніж колись був Kyiv Post. Наші з вами відносини – наче вулиця з двостороннім рухом. Ми будемо питати вашу думку та вдосконалюватимемо нашу роботу”, – підсумували в новоствореному медіа.

Читайте нас у telegram!

Фото: фейсбук-сторінка Kyiv Post