Телеканал “Рада” отримав догану через порушення правил трансляції в День пам’яті жертв Голокосту

Національна рада встановила, що 27 січня в ефірі у проміжку часу з 12.00 до 15.00 не наводилася інформація про день жалоби.

Нацрада з питань телерадіомовлення розглянувши результати позапланової перевірки діяльності ДП «Парламентський телеканал «РАДА», на засіданні 27 травня ухвалила рішення застосувати до мовника санкцію «оголошення попередження» з огляду на невиконання ним однієї з вимог Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.

Результати проведеного регулятором моніторингу мовлення цього телеканалу за 27 січня – День пам’яті жертв Голокосту – стали підставою для призначення йому 26 березня 2021 року позапланової безвиїзної перевірки.

У процесі перевірки цього ліцензіата Національна рада встановила, що 27 січня в його ефірі у проміжку часу з 12.00 до 15.00 не наводилася інформація про день жалоби.

Читайте також: В Латвії заборонена ретрансляція російського телеканалу “Россия-РТР

Мовник пояснив, що запланована на 14 годину заставка з інформацією про День пам’яті жертв Голокосту не з’явилася в ефірі, оскільки після трансляції брифінгів народних депутатів і засідання Парламенту була запланована пряма трансляція брифінгу голови Верховної Ради у прямому ефірі, таким чином відповідальні працівники припустилися технічної помилки і заставка у цей час про день жалоби не з’явилася.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Регулятор оголосив компанії попередження і акцентував на необхідності в подальшому при плануванні програм і передач у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті керуватися всіма нормами Правил мовлення.

Нагадаємо, що раніше Нацрада з питань телерадіомовлення застосувала санкції до каналу Мураєва, а також перевірила діяльність музичного телеканалу “РУ М’ЮЗІК”.