ТЕЛЕКАНАЛ “НАШ” ПОСТАВИВ ПІД СУМНІВ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ

Нацрада з питань Тб і радіомовлення розглянула моє звернення щодо сюжету телеканалу «НАШ» у якому чітко пропагується розпалювання національної агресії.


Якщо коротко, то відео відверто каже: « Жили б мирно, якби не референдум про Незалежність (1991)».

Сюжет відеоролику зводиться до того, що проголосувавши за незалежність України люди зробили помилку, яка призвела до протестних акцій 2001 року, Помаранчевої революції, Революції гідності та війни на сході України.

Опис подій у відеоролику пов’язує здобуття Україною незалежності виключно як негативний фактор, що призвів до суспільно-політичних заворушень та військових дій. Назва ролику наша (не) залежність демонструється в кінці відео, спонукаючи глядача після проглянутого відеоряду зробити висновок про доцільність отримання Україною незалежності.


Чесно кажучи, то відверто остогидло, що половина національних телеканалів давно перетворилися на інструменти лобіювання особистих інтересів тих, хто давно мріє «прильнуть к матушкє Расєє».
Цей ролик – відверте знущання над жертвами, які досі несе Україна на фронті і над загиблими під час Революції Гідності.
Тому це плюс, що Нацрада погодилася застосувати заходи перевірки щодо кантори під назвою «НАШ», – пише Соломія Бобровська