Ситуація в Києві може стати катастрофічною, – Кличко

Заповненість ліжок у медзакладах Києва понад 70%.

Мер столиці дуже незадоволений допомогою уряду в подоланні ковідної кризи.

Зі слів очільника столиці у лікарнях перебуває понад 3 300 хворих на ковід та ситуація продовжує ускладнюватися з надходженням нових пацієнтів та нових позитивних тестів на ковід, інформує Кий-Інфо.

“Ситуація може стати без перебільшення катастрофічною, щоб зупинити стрибки розповсюдження інфекції, комісія з надзвичайних ситуацій міста Києва ухвалила рішення про жорсткі обмеження в столиці”, – заявив Віталій Кличко.

Новий карантин діятиме 3 тижні з 00:00 20 березня, тобто у ніч з п’ятниці на суботу, Київ запроваджує суворі карантинні обмеження до 9 квітня включно.

Читайте також: Приватна київська лабораторія підробляла результати тесту на COVID-19

Зокрема, забороняється:

робота закладів культури (будуть зачинені кінотеатри, театри, музеї, концертні зали);

робота торговельно-розважальних центрів (окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії);

проведення релігійних богослужінь (якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 м2 на 1 особу), проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших);

присутність глядачів на спортивних змаганнях (останнє стосується також і сьогоднішнього великого футбольного матчу, що відбудеться в Києві).

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу https://t.me/kyiinform