Симптоми інфікування Омікроном з’являються вже через три дні, – науковці

За словами науковців, кількість випадків інфікування коронавірусом зросла, але при цьому кількість смертельних випадків зменшилася. Особливо обережними слід бути громадянам старше 65 років.

Інкубаційний період у разі інфікування штамом коронавірусу Oмікрон складає три дні, тоді як у разі інфікування штамом Ухань – п’ять днів, Дельта – чотири дні. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на TRT Haber.

“Згідно з поточними даними, інкубаційний період штаму Омікрон є коротшим. Цей період становить 5 днів у оригінального штаму Ухань, штаму Дельта – 4 дні, Омікрон – 3 дні”, – повідомив декан медичного факультету Університету Газі, член наукової ради при МОЗ Туреччини професор Мустафа Неджмі Ільхан.

Також науковець відзначив, що в порівнянні з минулим роком у цьому році зросла кількість випадків інфікування грипом, і через схожі симптоми його часто плутають із коронавірусом. Тому для встановлення вірусу та призначення лікування при появі симптомів слід робити ПЛР-тест, для захисту – щеплення.

За минулу добу в Туреччині було виявлено 61,7 тисячі випадків інфікування, 173 людини померли, 35,2 тисячі одужали. Дві дози вакцини отримали 83,6% населення старше 18 років.

Читайте нас у telegram