Судя із “ДНР”: так в Петербурзі назвали кінологічного експерта з України

Експерта Кінологічної спілки України Наталію Янову на виставці в Росії представили як суддю з «ДНР». Росія вибачається, Україна поки що ні.

Експерта Кінологічної спілки України Наталію Янову на виставці в Росії представили як суддю з «ДНР». Росія вибачається, Україна поки що ні.

“КСУ – найбільша спілка України. Видає дипломи, родословні, судить на чемпіонатах. Без їхньої печатки жодна з собак з породою документів мати не буде. Це багато впливу і багато грошей. І от нещодавно одна з судей КСУ поїхала судити чемпіонат в Росію. Ну поїхала і поїхала, вона живе на окупованих територіях з двома лежачими хворими, переїхати в більш пристойне місце не має можливості.

Але. В Росії її представили як суддю “з ДНР”. Це і на дипломі стоїть, і в анонсах. А зверху печатка міжнародної федерації (собаче FIFA). Тобто виходить, що міжнародні собачники визнають ОРДЛО. Це помітила Olga Khudetska і звернулась до КСУ, щоб вони це питання вирішили – відкликали дипломи, засудили таку хуйню і якось пояснили суддям своїм, як треба себе поводити.” – пояснює ситуацію блогер Антон Ходза.

Згідно з листом, росіяни вже пояснили, що була допущена «технічна помилка» через «некомпетентність працівника», який готував каталог та виставкові документи, та не мав ніякого відношення до клубу. «Приносимо свої вибачення за дане непорозуміння», — йдеться в листі клубу Каскад.

Журналістка наголосила, що в попередньому листі російські організатори просто написали, що інформація про суддю з «ДНР» некоректна та була оприлюднена лише в інтернеті. Проте виявилось, що ця «некоректна інформація» була продубльована і в дипломах.

За словами журналістки Ольги Худецької КСУ вибачатись не збирається, за їх словами це не “по пацанськи”. Тому, вірогідно, вчинок російських колег як мінімум не засуджують, а можливо і схвалюють.