СУДНО З УКРАЇНЦЯМИ НА БОРТУ ЗНИКЛО В АТЛАНТИЧНОМУ ОКЕАНІ

В Атлантичному океані неподалік Мартиніки зникло судно Bourbon Rhode, на борту якого в складі екіпажу перебували громадяни України. Департамент консульської служби МЗС України підтримує оперативний зв’язок з представником судновласника та французьким морським рятувально-координаційним центром.

26 вересня 2019 року в Атлантичному океані на відстані близько 1200 морських миль від Мартиніки (заморський департамент Франції) внаслідок шторму зникло судно Bourbon Rhode, серед членів екіпажу якого були громадяни України”, – зазначив заступник директора департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич. За його словами, пошукову операцію проводить французький морський рятувально-координаційний центр Maritime Rescue and Coordination Centrе Fort De France (MRCC).

“Департамент консульської служби підтримує оперативний зв’язок з представником судновласника та регіональним центром MRCC. Консул України у Франції встановив зв’язок з офісом компанії судновласника”, – додав Кирилич. На судні знаходиться біля десятка українців.