Суддю Майдану Колегаєву визнали винною у п’яному водінні

Суддя Світлана Колегаєва відома своєю участю у справах Майдану. Зокрема, вона ухвалювала запобіжні заходи щодо активістів, яких тоді переслідувала міліція за участь у протестах. Одного з них вона ухвалила тримати під вартою у СІЗО.

Оболонський райсуд Києва сьогодні, 12 жовтня, визнав винною суддю столичного суду Світлану Колегаєву за керування автомобілем у стані сп’яніння. Про це повідомляє Watchers.

Суд призначив штраф із позбавленням водійських прав строком на один рік. Таке рішення ухвалила суддя Ірина Банасько.

Як відомо, Світлана Колегаєва була за кермом під час ДТП, яка сталася на вулиці Прирічній на Оболоні у середу 21 липня поточного року.

Колегаєва тоді на автівці AUDI вилетіла з дороги, збила стовп і зупинилася у дереві, мало не збивши пішоходів. Про це йшлося у повідомленні патрульної поліції у Facebook. Вона відмовилась проходити тест на приладі “Драгер”. Натомість зголосилась пройти обслідування у лікаря-нарколога.

“Результат медичного огляду, який проводився з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції у КМНКЛ “Соціотерапія” підтвердився відповідним висновком”, – зазначено у висновку лікаря-нарколога.

На слухання не прибула жодна зі сторін процесу. Втім, суд досліджував матеріали справи і ухвалив рішення, не виходячи на його оголошення.

“Особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст 130 КуПап. Застосовано стягнення у межах санкції: штраф із позбавленням водійських прав”, – повідомила секретарка судді Банасько.

Санкція статті 130 КуПап передбачає штраф від 130 до 17 000 гривень із позбавленням права керування автомобілем на 1 рік.

Оболонський райсуд Києва щодо цього ДТП вже визнав суддю Світлану Колегаєву винною за статтею 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинили пошкодження вулиці). І стягнув з неї штраф у розмірі 850 гривень.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram