Суд виправдав колишнього “сбушника”, який душив і побив поліцейську

Своєю чергою патрульна поліцейська Марія Семенюк після нападу потрапила до лікарні.

Про це написав у своєму телеграм каналі журналіст Віталій Глагола, повідомляє. За його словами, Мукачівський суд виправдав колишнього “сбушника”, який після затримання п’яним за кермом душив та побив поліцейську.

Знайомтесь – на фото із трояндами мукачівська суддя Оксана Маргітич. Вона виправдала колишнього працівника СБУ, який побив працівницю поліції, яка зупинила його «під градусом за кермом“, – зазначив журналіст.

Наскільки відомо журналісту-розслідувачу, чоловік той не простий. П’яний правопорушник – працівник СБУ, начальник одного з відділів, радник і консультант різних посадовців Анатолій Сікора.

Своєю чергою патрульна поліцейська Марія Семенюк після нападу неадеквата. Вона потрапила до лікарні.

Розслідування вели слідчі ДБР й Анатолію Сікорі була вручена підозра в опорі патрульній під час виконання ним службових обов’язків (ч.2 ст.342 ККУ).

Вчора суддя із Мукачева виправдала нападника. Оксана Іванівна Маргитич Мукачівського міськрайонного суду вважає, що крутити шию поліцейській при виконанні й валити на землю – це «ІНСТИНКТИВНА РЕАКЦІЯ ОБВИНУВАЧЕНОГО НА НЕСПОДІВАНЕ ДЛЯ НЬОГО НАСИЛЬСТВО І НАМАГАННЯ ВІДВЕРНУТИ НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я».

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform