Суд ухвалив вирок трьом бурштинокопачам

За результатами судового розгляду усіх трьох учасників угруповання визнано винними та призначено покарання у вигляді обмеження волі, але всіх було звільнено від відбування покарання з іспитовим строком.

Вироком Сарненського районного суду трьох жителів Сарненщини визнано винними у незаконному видобуванні бурштину організованою групою осіб, інформує прес центр Рівненської обласної прокуратури.

Під час розслідування зібрано достатньо доказів та у суді прокурором доведено, що організував угруповання 26-річний житель села Вири. Він координував дії членів організованої групи та вживав заходи для укриття її діяльності.

Окрім того, саме він забезпечував організацію незаконного промислу та розподіляв між членами угруповання заробіток. Двом іншим учасникам, землякам організатора, 23 та 20 років. Вони в групі відповідали за доставку обладнання та безпосередньо займались незаконним видобуванням.

Діяльність організованої злочинної групи припинили 19 листопада 2020 року місцеве СБУ. В обвинувачених тоді вилучили “сонячне каміння”, мотопомпу, пожежні рукави та інше обладнання.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нещодавно на Рівненщині попередили контрабанду бурштину на понад 2.5 мільйонів гривень.