[:ru]Суд США разрешил Трампу ограничить въезд иностранцев в страну[:ua]Суд США дозволив Трампу обмежити в’їзд іноземців до країни[:]

Обмеження стосуватиметься мешканців вісьмох переважно мусульманських країн.

[:ru]

Верховный суд США 4 декабря позволил администрации Президента Трампа проводить антимиграционную кампанию, сообщает CNN. Теперь въезд в США ограничен для граждан из 8 стран: Чада, Ирана, Ливии, Северной Кореи, Сирии, Венесуэлы, Сомали и Йемена. Ранее нижестоящие суды блокировали это политическое решение.

Теперь для граждан 7 мусульманских стран замораживается въезд в США с иммиграционными на неиммиграционной визами. Граждане Венесуэлы могут ездить в Штаты, а запрет будет распространяться только на чиновников.

Издание отмечает, что это судейское решение – значительная, но временная победа администрации Президента. В сентябре Президент США Дональд Трамп подписал новый антимиграционный указ. Отмечалось, что он необходим для «защиты национальной безопасности США».

[:ua]

Верховний суд США 4 грудня дозволив адміністрації Президента Трампа проводити антиміграційну кампанію, повідомляє CNN. Тепер в’їзд до США обмежений для громадян з 8 країн: Чаду, Ірану, Лівії, Північної Кореї, Сирії, Венесуели, Сомалі та Ємену. Раніше нижчі суди блокували це політичне рішення.

Тепер для громадян 7 мусульманських країн заморожується в’їзд до США з імміграційними та неімміграційними візами. Громадяни Венесуели можуть їздити до Штатів, а заборона поширюватиметься лише на чиновників.

Видання зазначає, що це суддівське рішення – значна, але тимчасова перемога адміністрації Президента. У вересні Президент США Дональд Трамп підписав новий антиміграційний указ. Зазначалося, що він необхідний для «захисту національної безпеки США».

[:]