Суд арештував яхту Віктора Медведчука

На цю мить триває досудове розслідування за статтею державна зрада, фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Суд наклав арешт на одне з суден, що, згідно з документами, котрі є в наявності Служби безпеки України, належить Віктору Медведчуку. Відповідне рішення на основі матеріалів СБУ прийняв Херсонський міський суд Херсонської області 9 квітня.

Зокрема, слідчі СБУ задокументували неодноразове порушення законодавства екіпажем приватного судна «ROMANCE 1» (порт приписки – Херсон), повідомили у пресслужбі правоохоронного відомства.

У тому числі, мова йде про заходи у порти тимчасово анексованого Криму. Тож в рамках даного кримінального провадження досліджуються обставини неодноразового порушення екіпажем порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Загалом слідчі СБУ зафіксували кілька десятків фактів заходжень суден-порушників до портів і терміналів Кримського півострова.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform