СТУДПАРЛАМЕНТ КНУ ШЕВЧЕНКА ЗАСУДИВ ПАРТЗБОРИ “СЛУГ” НА ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка 20 вересня прокоментував проведення зборів партії «Слуга народу» на території головного «Червоного» корпусу свого університету.

У своїй заяві орган студентського самоврядування висловив занепокоєння «залученням університету до участі в акції політичної партії, що на даний момент, 20 вересня 2020 року, проводиться на території головного корпусу».

Згідно з листом студпарламенту, ця акція порушує закон України «Про освіту», згідно з якою політичні партії та їхні члени не мають права втручатися в роботу закладів, а також заборонено функціонування будь-яких політичних об’єднань у закладах освіти. Також студенти вважають, що збори суперечать листу Міністерства освіти і науки «Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти» від 14 вересня.

«СПУ вбачає у публічному заході, що проводиться політичною партією «Слуга народу» на території Університету порушення норм чинного законодавства України, та наголошує на недопустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації Університету. СПУ засуджує будь-які акції політичного характеру, в тому числі політичну агітацію на території Університету, а також використання назви Київського національного університету імені Тараса Шевченка для задоволення політичних інтересів», – заявляють студенти.