Столичні волонтери придбали ПАЗ-672М для обладнання в ньому Автомобільного будиночка Святого Миколая

Про це повідомляється на сторінці Автомобільний будиночок Святого МИКОЛАЯ

Київські волонтери придбати ПАЗ-672М для обладнання в ньому Автомобільного будиночка Святого Миколая та класу STEM-освіти.

Що робиться зараз: відновлюється робота гальм під контролем Юрій Аксьонов; далі заженемо його до автоелектрика у компанії УРЦ ( Рессоры Урц ) де будуть усунуті проблеми та відновлено штатне електрообладнання; наступним кроком підтягнемо проблеми по технічній стороні будуть усунуті протікання мастила та замінені ГТВ (гумово-технічні вироби), що підлягають заміні, – написали волонтери у себе на сторінці.

Потім дорога до Києва. Попередньо запрошую компанії, що займаються організацією класів STEM-освіти приєднатись до прєкту. Всіх інших прошу активно репостити дописи аби знаходились меценати та інші люди доброї волі що готові приєднатись до доброї справи, – додають вони.

Відео про Автомобільний будиночок Святого Миколая

«Автомобільний будиночок Святого Миколая» – це щорічна благодійна акція, започаткована у 2014 році. Маленькі кияни формують подаруночки для малечі на Сході України, малюють обереги для українських захисників. Розраджують Святого Миколая віршиками та піснями, за що отримують святкові пряники.