Столичні слідчі повідомили про підозру жінці через фальсифікацію виборчої документації

За скоєний злочин передбачено позбавлення волі до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

У жовтні минулого року до поліції Києва надійшла інформація про те, що під час здачі виборчої документації виявлені порушення. Голова територіальної виборчої комісії виявив арифметичну помилку у протоколі.

Як розповів начальник поліції Києва Андрій Крищенко, правоохоронці опитали голову територіальної виборчої комісії, яка повідомила, що під час перевірки результатів голосування офіційний спостерігач виявив неточність у підрахунку голосів за дві партійні організації:

«Після виявлення розбіжностей у підрахунку голосів голові дільничній виборчій комісії було запропоновано виправити неточності. Однак у новий бланк протоколу жінка знову внесла неправдиві відомості, при цьому членам своєї комісії вона повідомила, що протоколи прийняті без зауважень. Ми задокументували цей факт, вилучили вказану документацію та направили її на почеркознавчу експертизу, яка підтвердила факт фальсифікації протоколу», – заявив Крищенко .

Слідчі столичної поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про фальсифікацію, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму.

Полісмени повідомили правопорушниці про підозру у скоєнні злочину, за який передбачено позбавлення до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років, йдеться у заяві відділу комунікації поліції Києва.