Столичні чиновники “виступають” по криміналу

Чорний Lexus “підрізав” автомобіль, нападник з цієї машини розбив обличчя звичайному пересічному водієві і спокійно поїхав з місця події.

Кримінальне провадження гальмується, а отже за рік нічого не зроблено. Виявилося, що автомобіль Lexus належить начальниці ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС Києва!

А тепер детальніше.

15-го червня на сайті “Центру медіарозслідувань “Булава” була розміщена публікація з рубрики “Життя-буття начальників київських районних ДПІ”. Це коротка довідка про статки родини Оксани Малихіної, яка нині очолює ДПІ Голосіївського району, а віднедавна стала в.о. заступника начальника голови ДФС міста Києва. Один з наших читачів каже:

“Як прочитав вашу статтю одразу подумав, ця родина не лише із сумнівною декларацією, а й по криміналу «виступає», – Володимир Гераймович, киянин.

Зі слів Володимира все сталося серед білого дня.14 вересня 2016 року на “Амурській площі”, у Голосіївському районі Києва, Володимир їхав у справах. Несподівано його авто кілька разів “підрізав” Lexus чорного кольору.

На фото: автомобіль, з якого вийшов нападник (фото свідка події Василя Батурчака)

Володимир розповідає:

– Вже на перехресті відчув поштовх ззаду, зупинився та відкрив вікно, щоб глянути на задню частину свого автомобіля. Тим часом з Lexus вийшов молодик. Я потягнувся до стоянкового гальма та заглушив двигун. А як тільки обернувся ліворуч – отримав удар в голову. Певний час взагалі не розумів, що відбувається. Глянув у дзеркало – все обличчя залито кровʼю».

На фото: Володимир Гераймович за годину після інциденту.

Згідно інформації державного реєстру iGov, у чоловіка Оксани Малихіної є авто “LEXUS RX330” 2006 року випуску. Те, що авто дійсно належить родині Малихіних у постраждалого Володимира немає сумнівів, адже після інциденту 2016 року його друзі, за номерним знаком, швидко довідались чий це автомобіль. Більше того, в серпні 2017 року дружина Володимира Гераймовича пішла на прийом до Оксани Малихіної. За її словами, вона також підтвердила, що машина їхня. Щоправда заперечила участь своєї родини в цій справі, мовляв вперше чує про таку біду.

– Завдяки небайдужим перехожим бійки не відбулось, адже я вискочив з авто та був готовий себе захищати, – каже Володимир.

– Водій Lexus сів в автомобіль, заднім ходом від’їхав від місця ДТП, розвернувся та помчав геть. Я викликав поліцію, все розповів, у швидку одразу не звертався.

“Навіть не думав, що у мене зламана лицьова кістка, а за кілька місяців я почну втрачати зір…”, – Володимир Гераймович.

Свідок тих подій розповідає:

– Я там поруч працюю, випадково з колегою проходив повз, раптом побачив, що хтось підійшов до білого авто (марки не пригадаю) і вдарив водія в обличчя. Нападник ще хотів його бити та ми підбігли і не дали цього зробити. Оскільки я вже давно займаюсь політикою і громадською діяльністю, вирішив допомогти. Підійшов до Lexus та відкрив двері, а на задньому сидінні хтось сидить, хотіли сфотографувати пасажира, однак підскочив нападник (схоже це був водій) і завадив нам. В автомобілі сидів чоловік років 30-35. Вони швидко втекли. Наскільки мені відомо справа дійсно гальмується штучно, – прокоментував ситуацію, для нашого видання, свідок Василь Батурчак.

На питання журналіста чи може пан Василь впізнати пасажира Lexus, Василь Батурчак відповів, що скоріш за все згадав би. Але з ним, як зі свідком події, правоохоронці досі не звʼязались.

На фото: свідок події Василь Батурчак.

Коли Володимир Гераймович звернувся до лікарні, знімок показав, що одна з лицьових кісток зламана. На око не скаржився, бо сподівався, що воно запухло від удару. Думав набряк спаде і все буде добре.

На фото: довідка про перелом лицевої кістки

Цілий рік поліція нічого не робила задля розкриття цього злочину. Володимир отримав повідомлення, що кримінальна справу відкрито. Проте, хід її всіляко гальмується. Спершу постраждалий втратив звʼязок зі слідчим, який став ігнорувати його телефонні дзвінки. А тільки-но уповноваженого перевели в інший відділ, справу взагалі передали в архів. Тепер цим питанням займається дружина Володимира.

– Зі скандалом призначили нового слідчого Марію Голік, – додає постраждалий Володимир.

Через півтора місяці після інциденту Гераймович почав скаржитись на зір. Обстеження пройшов взимку 2016 року. В документі наданому медичною установою йдеться про контузійне відшарування сітківки.

Нині пана Володимира прооперували, але на праве око він майже не бачить. Невдовзі буде друга операція. За його словами, погіршення зору, це наслідок удару 14 вересня, бо тоді він лікував обличчя, а на око не звертав уваги.

На операції постраждалий Гераймович вже витратив понад 70 тисяч гривень, однак його головне бажання щоб винні були покарані.

Центр медіарозслідувань “Булава” надалі слідкуватиме за ходом даної справи.