[:ru]Стивена Хокинга похоронят в аббатстве рядом с Ньютоном и Дарвином[:ua]Стівена Гокінга поховають в абатстві поруч із Ньютоном та Дарвіном[:]

Представники Стівена Хокінга повідомили, що прах великого британського фізика поховають поруч з могилами Ісаака Ньютона та Чарльза Дарвіна в пантеоні Вестмінстерського абатства в Лондоні.

[:ru]

Сегодня Вестминстерское аббатство объявило о том, что в конце года для профессора Стивена Хокинга состоится служение “Благодарности”, в ходе которого пепел будет похоронен недалеко от могилы сэра Исаака Ньютона. Точная дата церемонии пока неизвестна.

“Вполне очевидно, что прах профессора Стивена Хокинга должен быть похоронен в аббатстве, рядом с другими известными учеными. Мы считаем необходимым, чтобы наука и религия были вместе в поисках ответов на великие загадки жизни и Вселенной”, – отметил декан Вестминстерского аббатства Джон Холл.

Отца теории эволюции Чарльза Дарвина похоронили в аббатстве в 1882 году, а физика и математика Исаака Ньютона – в 1727 году. Также там покоятся и другие известные деятели Великобритании.

[:ua]

Сьогодні Вестмінстерське абатство оголосило про те, що в кінці року для професора Стівена Хокінга відбудеться служіння «Подяки», в ході якого його попіл буде похований в абатстві недалеко від могили сера Ісаака Ньютона. Точна дата церемонії поки невідома.

«Цілковито очевидно, що прах професора Стівена Хокінга повинен бути похований в абатстві, поруч з іншими відомими вченими. Ми вважаємо за необхідне, щоб наука та релігія працювали разом для пошуку відповідей на великі загадки життя й Всесвіту», – наголошує декан Вестмінстерського абатства Джон Холл.

Батька теорії еволюції Чарльза Дарвіна поховали в абатстві в 1882 році, а фізика та математика Ісаака Ньютона – в 1727 році. Також там покояться й інші відомі діячі Великої Британії.

[:]