Степанов заявив про спад епідемії при 14 553 нових хворих

У Києві, а також Хмельницькій, Львівській та Полтавській областях, ситуація залишається складною і вони продовжують перебувати в червоній зоні.

Міністр охорони здоров’я продовжує свою кампанію, де стверджує, що в Україні з коронавірусом “все під контролем”. Зокрема, очільник МОЗ вже заявив про спад епідемії.

“Ситуація із коронавірусом в Україні поступово стабілізується – епідемія іде на спад”, – про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.

Ми витримали черговий стрибок захворюваності на COVID-19, і поступово ситуація почала покращуватися. Як і прогнозували наші експерти-епідеміологи, зростання кількості хворих тривало до початку квітня. Зараз у багатьох регіонах ситуація стабілізується. Вже 10 днів ми спостерігаємо спад захворюваності по Україні. Вчора був перший день, коли кількість виписаних із лікарень перевищила на 22,8% кількість госпіталізованих. Декілька областей, зокрема Івано-Франківська і Закарпатська, вийшли з червоної зони“, – повідомив міністр.

За офіційною статистикою профільного міністерства кількість захворілих нижче 10 000 осіб не опускається. На 14 квітня, в нашій державі зафіксовано 14 553 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Сюди також потрібно додати, що захворіло 426 медпрацівників, а за минулу добу померло 467 осіб. Вакцинованих першою дозою трохи понад 400 000 тисяч людей, але це 1% від населення України.

На відміну від очільника МОЗ, мер Києва продовжив жорсткий карантин у столиці ще на 16 днів, до кінця місяця.